minimalist blog

Minimalist Yaşama Nasıl Sahip Olunur?

100% Sadelik ve Orijinal Ürünler minimalist.com.tr

Basic Giyim Nedir?

‘Minimalizm, sade ama basit olmayan yalın ama yavan olmayan güzellik anlayışıdır.’

Basic Nedir?

Basic; ana, temel, basit ve esas anlamına gelmekte. Modadaki yeri de tam olarak bu anlamda oluşmuştur. Basic kıyafetlerin modası kolay kolay geçmez ve çok kolay kombinlenebilir. Basic parçaların mevsimi yoktur. Dört mevsim yaz-kış evde, sokakta, her kıyafetle kolayca kombinlenebilir.

Hangi Parçalar Daha Çok Tercih Ediliyor?

Basic parçalar arasında en çok tercih edilen şüphesiz ki basic t-shirtler oluyor. Kadın-erkek, genç-yaşlı demeden her kesim tarafından çokça kullanılmakta. Hemen hemen her kombinde rahatlıkla kullanılabilmeleri, şık kombinler yapılan kurtarıcı parçalar olmalarından ötürü çok fazla tercih ediliyorlar.

Minimalist basic t-shirtler %100 doğal pamuktan üretilmiş olup, vazgeçilmez pastel renklerden üretilmiştir. Minimalist Basic T-Shirt Koleksiyonu için tıklayın!

Basic t-shirtleri ister Jean, ister etek, isterseniz de Jean şortlarla kombinleyebilirsiniz. En çok tercih edilen renkler siyah ve beyaz olsa da, gri ve lila renkleri de sıklıkla tercih edilmekte. Kadınların en çok tercih ettiği tişört modeli ise V yakalı modellerdir.

Şık kombinler oluşturun

Gün içerisinde önemli bir yere gidecekseniz, bir ceket ve ayağınıza siyah topuklu bir ayakkabı, ceketinizin altına Minimalist’in siyah veya beyaz tişörtünü giyerek daha klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sayede hem iş için hemde günlük kullanım için ortak bir kombin oluşmuş olacaktır. Bu tarz kombinler gününüzün kurtarıcısı olabilir…

Hakkımızda

%100 Orijinal

Ürünlerimiz %100 Minimalist markası orijinal ürünleridir. Uzun süreli kullanıma dayanıklı solmayan kumaşlardan üretilmektedir.

Güvenli Alışveriş

İnternet sitemizde alışveriş sırasında verilen tüm bilgiler 256 bit ssl güvencesindedir. Bilgileriniz asla 3.partilerle paylaşılmaz

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün çeşitliliğimizi her geçen gün modaya uygun şekilde arttırıyoruz. Hedefimiz her zevke uygun en az bir ürün bulundurmak.

Hızlı Kargo

17:00 dan önce verilen tüm siparişler aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına iletilmektedir.

Trend Tasarımlar

Özgün tasarımlarla trendi kendimiz yaratıyoruz. Minimalist ürünlerini modayı sıkı takip ederek tasarlıyoruz.

Ekonomik ve Kaliteli

Uzun süreli kullanım ve sık yıkamaya dayanıklı kumaşlarımız ile fiyat performans ürünleri üretiyoruz