Minimalist ile Az ve Öz Moda

Minimalist Yaşama Nasıl Sahip Olunur?

Kullanmadığın, işine yaramayan eşyaları hayatından çıkarabilirsin. Minimalizm, kalabalığın, fazlalığın ve görselliğin insan psikolojisine gereğinden çok daha fazla baskı yaptığını öne sürüyor. Minimalist bir yaşam için en sade görünümlü kıyafetleri ve eşyaları tercih edebilir, aşırı detaylardan kaçınabilirsin.

Devamını Oku

Minimalist Giyim Tarzı

Minimalist bir giyim tarzında daima sadelik ön plandadır. Minimalist bir kombin oluşturmak istiyorsanız öncelikle baskısız ve büyük desenli kıyafetlerden uzak durmanız gerekmektedir. Minimalist giyim tarzında doğal ve gösterişsiz bir görünüm oluşturmak son derece önemli bir detaydır. Gözü yoran neon renklerden ziyade, soft pastel renkler tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Devamını Oku

Minimalist Bir Gardırop İçin İpuçları

Minimalist giyim anlayışında kendi gardıropunu oluşturmak çok kolay! Size neyin daha çok yakıştığını ve seni hangi tarzın daha iyi yansıttığını biliyorsan biraz planlama ile kısa zamanda uzun yol almak mümkün.
Satın almadan önce liste yapın.

Devamını Oku

Basic Giyim Nedir?

Basic; ana, temel, basit ve esas anlamına gelmekte. Modadaki yeri de tam olarak bu anlamda oluşmuştur. Basic kıyafetlerin modası kolay kolay geçmez ve çok kolay kombinlenebilir. Basic parçaların mevsimi yoktur. Dört mevsim yaz-kış evde, sokakta, her kıyafetle kolayca kombinlenebilir.

Devamını Oku

Minimalizm

Minimalizm ilk olarak müzik ve görsel sanatlarda sadeliği ön plana çıkararak başlamıştır. 1910’lu yıllarda Kazimir Maleviç beyaz zemin üzerine “Siyah Kare”sini koyarak yaptığı resimle ilk Minimalizm’in sinyallerini vermiştir.

Devamını Oku

Hakkımızda

%100 Orijinal

Ürünlerimiz %100 Minimalist markası orijinal ürünleridir. Uzun süreli kullanıma dayanıklı solmayan kumaşlardan üretilmektedir.

Güvenli Alışveriş

İnternet sitemizde alışveriş sırasında verilen tüm bilgiler 256 bit ssl güvencesindedir. Bilgileriniz asla 3.partilerle paylaşılmaz

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün çeşitliliğimizi her geçen gün modaya uygun şekilde arttırıyoruz. Hedefimiz her zevke uygun en az bir ürün bulundurmak.

Hızlı Kargo

17:00 dan önce verilen tüm siparişler aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına iletilmektedir.

Trend Tasarımlar

Özgün tasarımlarla trendi kendimiz yaratıyoruz. Minimalist ürünlerini modayı sıkı takip ederek tasarlıyoruz.

Ekonomik ve Kaliteli

Uzun süreli kullanım ve sık yıkamaya dayanıklı kumaşlarımız ile fiyat performans ürünleri üretiyoruz