minimalist blog

Minimalist Giyim Tarzı

100% Sadelik ve Orijinal Ürünler minimalist.com.tr

Minimalizm Alıntılar

‘Minimalizm, sade ama basit olmayan yalın ama yavan olmayan güzellik anlayışıdır.’

Minimalist bir giyim tarzında daima sadelik ön plandadır. Minimalist bir kombin oluşturmak istiyorsanız öncelikle baskısız ve büyük desenli kıyafetlerden uzak durmanız gerekmektedir.
Minimalist giyim tarzında doğal ve gösterişsiz bir görünüm oluşturmak son derece önemli bir detaydır. Gözü yoran neon renklerden ziyade, soft pastel renkler tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Minimalist giyim tarzında bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta aksesuarlar. Büyük düğmeler, büyük fermuarlar veya göze çarpan herhangi bir detay. Minimalist dünyası oldukça sade ve fazlalıklara yer yok. Olabildiğince sade, rahat ve duru bir tarz sergiliyor.

Minimalist giyim tarzı ile birlikte “Bugün ne giysem?” derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Minimalist tarzı günlük iş hayatına, arkadaş ortamına kadar pek çok yerde uygulanabilir. Gardırobunuza birbiriyle alakalı ne kadar uyumlu renk eklerseniz o kadar sade ve şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Minimalist giyim tarzını en çok yansıtan renkler bizce; siyah ve beyaz. Her zaman birbiriyle uyum sağlayan bu iki renkten oluşan basic t-shirt, basic sweatshirt ve basic gömleklere yer verebilirsiniz. Siyahın insanı olduğundan daha zarif ve asil gösterdiğine inanıyoruz. Minimalist renk kartelanızda daima soft pastel renkler bulunmalı. Minimalist’in basic koleksiyonları için www.minimalist.com.tr adresinde takipte kalınız….

Hakkımızda

%100 Orijinal

Ürünlerimiz %100 Minimalist markası orijinal ürünleridir. Uzun süreli kullanıma dayanıklı solmayan kumaşlardan üretilmektedir.

Güvenli Alışveriş

İnternet sitemizde alışveriş sırasında verilen tüm bilgiler 256 bit ssl güvencesindedir. Bilgileriniz asla 3.partilerle paylaşılmaz

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün çeşitliliğimizi her geçen gün modaya uygun şekilde arttırıyoruz. Hedefimiz her zevke uygun en az bir ürün bulundurmak.

Hızlı Kargo

17:00 dan önce verilen tüm siparişler aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına iletilmektedir.

Trend Tasarımlar

Özgün tasarımlarla trendi kendimiz yaratıyoruz. Minimalist ürünlerini modayı sıkı takip ederek tasarlıyoruz.

Ekonomik ve Kaliteli

Uzun süreli kullanım ve sık yıkamaya dayanıklı kumaşlarımız ile fiyat performans ürünleri üretiyoruz