minimalist blog

Minimalist Yaşama Nasıl Sahip Olunur?

100% Sadelik ve Orijinal Ürünler minimalist.com.tr

Minimalizm Alıntılar

‘Minimalizm, sade ama basit olmayan yalın ama yavan olmayan güzellik anlayışıdır.’

Kullanmadığın, işine yaramayan eşyaları hayatından çıkarabilirsin. Minimalizm, kalabalığın, fazlalığın ve görselliğin insan psikolojisine gereğinden çok daha fazla baskı yaptığını öne sürüyor. Minimalist bir yaşam için en sade görünümlü kıyafetleri ve eşyaları tercih edebilir, aşırı detaylardan kaçınabilirsin.

Minimalizm, daha az para harcamayı, sadece ihtiyacın kadar satın almanı öneriyor. Bu sayede “az ve öz” kavramını yerine getirebilirsin.

Minimalizmle gerçekten önemli olana odaklanın.

Kendi minimalizm sınırlarınızı belirleyin; Kıyafetlerinizin sayısını azaltabilir, gerçekten ihtiyaç duyduğunuz kıyafet ve eşyalar alabilirsiniz.

Gereksiz eşyalarla vedalaş; Ünlü minimalist Kon Mari’nin yöntemiyle kendinize “Bu eşya bana mutluluk veriyor mu? Faydalı mı? Sorularını sorabilirsiniz.

Satın alırken eleyin; “Az çoktur” ilkesinden yola çıkarak yeni bir eşya satın alırken gerçekten ihtiyacınız olan eşyaları seçin.

Yaşamınızın her alanında sadeleşin; Yalnızca eşyalarınızla değil, hayatınızda varlık göstermeyen kişilerle de vedalaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı inceleyebilir ve telefon rehberinizi sadeleştirebilirsiniz.

Hakkımızda

%100 Orijinal

Ürünlerimiz %100 Minimalist markası orijinal ürünleridir. Uzun süreli kullanıma dayanıklı solmayan kumaşlardan üretilmektedir.

Güvenli Alışveriş

İnternet sitemizde alışveriş sırasında verilen tüm bilgiler 256 bit ssl güvencesindedir. Bilgileriniz asla 3.partilerle paylaşılmaz

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün çeşitliliğimizi her geçen gün modaya uygun şekilde arttırıyoruz. Hedefimiz her zevke uygun en az bir ürün bulundurmak.

Hızlı Kargo

17:00 dan önce verilen tüm siparişler aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına iletilmektedir.

Trend Tasarımlar

Özgün tasarımlarla trendi kendimiz yaratıyoruz. Minimalist ürünlerini modayı sıkı takip ederek tasarlıyoruz.

Ekonomik ve Kaliteli

Uzun süreli kullanım ve sık yıkamaya dayanıklı kumaşlarımız ile fiyat performans ürünleri üretiyoruz